Po sezonie urlopowym wiele albumów wzbogaca się o kolejne zdjęcia z nowo odwiedzonych miejsc. Takimi zdjęciami i opowieściami podzielili się z czytelnikami naszej biblioteki Wiesława i Wiesław Gołuch, którzy w tym roku odwiedzili Petersburg i Wyspy Sołowieckie.

Ciekawość świata i przyjemność płynąca z podróżowania zawiodła Wiesławę i Wiesława Gołuch w rejon Zatoki Fińskiej i Morza Białego. Jak zawsze, podczas zagranicznych wojaży, skorzystali z usług sprawdzonego klubu podróży, co na pewno ułatwiło skupienie uwagi na zwiedzanych miejscach. Na spotkaniu podzielili się osobistymi wrażeniami i doświadczeniami w oparciu o fotografie z podróży. Zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc i poznaliśmy historię Wysp Sołwieckich.

Opowieści zachęciły czytelników do sięgniecia po książkę Mariusza Wilka "Wilczy notes" i "Archipelag Gułag" Aleksandra Sołżenicyna. Mamy nadzieję, że zainteresowanie i zachęta ze strony uczestników zaowocuje kolejnym spotkaniem.