Z okazji świąt otrzymaliśmy od dzieci przepiękne kartki świąteczne z kolorowymi choinkami.

Boże Narodzenie to czas magiczny i niepowtarzalny, ale też źródło radości, wzruszeń i niezwykłych przeżyć. Święta są także świadectwem łączących nas więzów rodzinnych i więzi między pokoleniami. Jest to czas, na który czekamy wszyscy. Jednocześnie to też okres intensywnych przygotowań, ale i przekazywania dzieciom bożonarodzeniowych tradycji i obyczajów.

Co roku nasza biblioteka zapraszała dzieci na zajęcia związane z tradycjami świątecznymi. Tym razem było jednak inaczej. To dzieci przyniosły do nas swoje prace, wykonane w domu. Przy wsparciu rodziców, a może rodzeństwa czy dziadków, powstały piękne obrazki. Popatrzcie sami...

Wszystkim serdecznie dziękujemy.