Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, która ograniczyła nasze funkcjonowanie, postanowiliśmy wznowić warsztaty plastyczne - choć na razie w zmienionej formie.

Zajęcia plastyczne są zawsze ciekawym sposobem na kreatywne spędzenie czasu. Przez długi czas w naszej bibliotece były organizowane warsztaty, które odbywały się pod hasłem Gadżety Osobiście Wykonane (w skrócie GOW). Teraz wracają. Jednak ze względu na obecnie panujące warunki, przenieśliśmy je do Internetu - tak, aby każdy mógł z nich nadal korzystać.

Od lutego, co drugi wtorek, będą pojawiać się na naszym bibliotecznym Facebooku filmiki instruktażowe dotyczące różnych osobiście wykonywanych 'gadżetów'. Zachęcamy wszystkich do oglądania, wykonywania prac plastycznych razem z nami oraz dzielenia się efektami w komentarzach.

Pierwszym zadaniem, którym się z Wami podzieliliśmy było różane serce na Walentynki.