Jesienna niespodzianka dla naszych czytelników - na platformie Legimi wśród oferowanych tytułów pojawiły się książki Wydawnictwa Sonia Draga.

Fragment plakatu z audiobookami Charlotty Link

Na początku września, zgodnie z zapowiedziami, w internetowej czytelni Legimi będzie można spędzić popołudnia i wieczory oddając się lekturze książek autorów, których w ofercie dla bibliotek nie było. To kilkaset tytułów wydawnictwa Sonia Draga. Brakuje jedynie nowości z ostatniego roku – te jednak, zgodnie z zapewnieniami, włączane będą do katalogu sukcesywnie. Tymczasem można wybierać wśród pozycji tak bestsellerowych pisarek i pisarzy jak Charlotte Link, E L James, Elena Ferrante czy Dan Brown.

Zapraszamy do lektury!
A czytelników, którzy jeszcze nie znają Legimi, zachęcamy do odwiedzin w tej wirtualnej czytelni oraz do kontaktu z biblioteką, aby odebrać kod umożliwiający bezpłatny dostęp do wybranych książek.