Na grudniowych warsztaty GOW, czyli Gadżetów Osobiście Wykonanych, postaramy się o świąteczny klimat. Zapraszamy we wtorek 10 grudnia, jak zwykle o godzinie 16:00 do Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego.

Fragment plakatu warsztatów GOW

Tym razem głównym tematem są zbliżające się Święta. Pokażemy dzieciom, że nawet ze znalezionego w parku patyka można zrobić świąteczną dekorację.

Warsztaty GOW mają na celu nauczyć uczestników wykonywać wyjątkowe dekoracje i gadżety, niecodzienną biżuterię lub zawsze przydatne przedmioty do codziennego użytku. Zajęcia są doskonałą zabawą z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i na pewno nie brakuje potem zachwytu nad tym, co razem stworzymy.
Celem warsztatów jest nie tylko ćwiczenie manualnych zdolności, ale również uczenie cierpliwości, dokładności oraz rozbudzanie zainteresowań poprzez różnorodność wykorzystywanych technik.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci powyżej 8 roku życia, zarówno stałych bywalców, jak i wszystkich chętnych, którzy do tej pory nie mieli okazji w warsztatach uczestniczyć.

Warsztaty są w zupełności darmowe, ale ilość miejsc jest ograniczona. W związku z tym zachęcamy do zapisywania się w bibliotece osobiście bądź telefonicznie.