Przekazujemy informację dla osób, które uwielbiają czytanie oraz rozmowy o książkach i chciałyby swoją przyszłość związać z tą pasją. Ruszył nabór w Policealnym Studium Animatorów Kultury SKiBA, między innymi na kierunek - animator czytelnictwa.

Logo Policealnego Studium Animatorów Kultury SKiBA we Wrocławiu

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu – to szkoła artystyczna prowadzona przez MKiDN. Kształci w sześciu kierunkach: animator czytelnictwa, tańca, działań teatralnych, filmowych, pantomimicznych i areterapeutycznych.
To miejsce kreatywnego rozwoju, stwarza możliwość odkrycia własnych zdolności i nabycia praktycznych umiejętności przydatnych w pracy w instytucjach kultury i własnych agendach. Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami, fundacjami i stowarzyszeniami - umożliwia udział w wielu projektach krajowych i zagranicznych, zapewnia zakwaterowanie w Bursie Szkół Artystycznych.

Więcej informacji na www.skiba.edu.pl.