Przypominamy naszym czytelnikom, że od 4 stycznia obowiązuje nowa pula kodów aktywacyjnych do platformy Legimi. Jednocześnie informujemy o czasowym braku dostępu do audiobooków.

Logo platformy Legimi

Wszyscy czytelnicy, którzy korzystają i nadal chcą korzystać z platformy Legimi oraz ci, którzy swoją przygodę z Legimi dopiero chcą zacząć, muszą zgłosić się do biblioteki po nowe kody. Nie jest konieczna osobista wizyta. Prośbę o nowe kody można skierować mailowo na wybrany adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Otrzymany kod należy wprowadzić po zalogowaniu się na stronie https://www.legimi.pl/dbpw/.

Niestety z przyczyn technicznych dostęp do audiobuków w Legimi jest opóźniony o dwa tygodnie. Będą one dostępne od ok. połowy stycznia. Opóźnienie jest związane z koniecznością skorelowania audiobuków z funkcjonalnością nowego panelu administracyjnego dla bibliotek przez Legimi.
Za utrudnienia przepraszamy.

Dla niewtajemniczonych proponujemy zapoznanie się z krótkim artykułem o Legimi.

Tags: e-bookilegimi