Od 8 kwietnia nasi czytelnicy ponownie mogą korzystać z usługi „Książka na wynos”. Tym razem na Filii nr 1.

Fragment plakatu akcji - torba z logo biblioteki

Aby skorzystać z usługi „Książka na wynos” należy:

- skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Filią nr 1 (w pozostałych działach przeprowadzana jest inwentaryzacja),
- złożyć zamówienie na wybrane tytuły,
- umówić się na konkretną godzinę odbioru,
- o umówionej godzinie odebrać zamówione pozycje.

Usługa jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki. Odbiór książek jest możliwy w godzinach od 8:00 do16:00 przed biblioteką po wcześniejszym umówieniu lub z dostarczeniem ich pod drzwi mieszkania.
Przypominamy, że podczas odbioru zamówienia należy mieć zasłonięty nos i usta, zachować dystans, a kontakt z pracownikiem biblioteki ograniczyć do minimum.

Książki zapakowane są w biodegradowalne reklamówki wielorazowego użytku. Dlatego prosimy o zwrot książek w tych samych reklamówkach do bibliotecznego trezora, aby można było je wykorzystać ponownie.
Przypominamy, że trezor znajduje się w ścianie biblioteki przy placu Seniora i jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

"Książka na wynos" - kontakt z Filią nr 1

- telefon - 76 870-47-36