W piątek 13 sierpnia spotkaliśmy się kolejny już raz z Jolantą Kosowską i jej najnowszą książką "Pocztówkom z Portugalii".

Od ostatniego spotkania z autorką minęło zaledwie kilkanaście miesięcy, a na rynku wydawniczym ukazały się jej trzy nowe powieści. Tym razem na tapecie była premiera z lipca: "Pocztówki z Portugalii".

"Pocztówki z Portugalii" to (...) opowieść o sile miłości, poświecenia i tęsknocie za tym, co utracone. Wszystko z barwami, smakami i dźwiękami Portugalii w tle. – tak o swojej najnowszej książce mówi Jolanta Kosowska.
Bohaterowie "Pocztówek z Portugalii" przekonują się, że życie może zmienić się zaledwie w ciągu jednego wieczoru, że nie powinniśmy być niczego pewni. Czasem wystarczy jeden wieczór, jedno wydarzenie, czy nierozważna decyzja, by wiele w naszym życiu się zmieniło, a nawet – nieodwracalnie zniszczyło. Często zapominamy, że życie to ciąg podejmowanych decyzji i wynikających z nich konsekwencji.
Książka jest pełna emocji. To opowieść o ludziach poszukujących swojego miejsca na świecie, którzy podczas swojej wędrówki natykają się na wiele bólu i cierpienia; o ludziach, którzy tracą wiele, jednak także wiele zyskują. To historia przepełniona bólem i goryczą, lecz jednocześnie szczęściem i radością.

Bardzo dziękujemy za przemiłe spotkanie i cudowne książki.