Kolejny rok z Legimi

03 styczeń 2024
Od nowego roku obowiązuje nowa pula kodów aktywacyjnych do platformy ebooków i audiobooków - Legimi.

Wszyscy czytelnicy, którzy korzystają i nadal chcą korzystać z platformy Legimi oraz ci, którzy swoją przygodę z Legimi dopiero chcą zacząć, mogą zgłosić się do biblioteki po kody dostępu.
Nie jest konieczna osobista wizyta. Czytelnicy, którzy na koncie czytelnika mają podany swój adres email mogą prośbę o nowe kody kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Usługa dostępna jest dla mieszkańców gminy Jawor oraz osób, które tu się uczą lub pracują.
Warunkiem otrzymania kodu jest brak zobowiązań wobec biblioteki.

Aby aktywować kod należy:

• wejść na stronę https://www.legimi.pl/dbpw/ i wprowadzić w polu formularza podany kod
  • albo założyć nowe konto na Legimi wypełniając pola formularza,
  • albo zalogować się na swoje konto wybierając link 'Mam już konto' znajdujący się poniżej formularza
Stylizowane logo Legimi z kalendarzem i rokiem 2024