Sandra Chodorowska - Jaśmin... bez... milion łez...

10 maj 2024
W środę 8 maja Sandra Chodorowska zafundowała miłośnikom poezji fantastyczne popołudnie z całą paletą emocji.

Podczas spotkania debiutująca poetka, rodowita jaworzanka, związana rodzinnie i sentymentalnie z naszym miastem zaprezentowała swą twórczość.
Opowiedziała również o tym, czym dla niej jest poezja, jak, kiedy i na jakie tematy tworzy.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Nie obyło się bez głębokich wzruszeń, gdy Sandra czytała wiersze poświęcone swojej ukochanej babci. I było to wzruszenie, które stało się udziałem nie tylko czytającej wiersze autorki, ale i jej siostry oraz mamy.
Autorka udowodniła, że potrafi sięgać słowami w głąb duszy, by wyciągać na zewnątrz to, co boli i to, za czym pali tęsknota.

Spotkanie z poezją Sandry Chodorowskiej było pięknym prezentem, zarówno dla Jej Mamy, która w tym dniu obchodziła urodziny, jak i dla nas bibliotekarzy. W tym dniu przypada bowiem Dzień Bibliotekarza, święto, które inauguruje również Tydzień Bibliotek.