Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Artur Włodarczyk - spotkanie autorskie


01 luty 2024
W czwartkowy wieczór 15 lutego zapraszamy na godzinę 17:00 do sali spotkań przy Wypożyczalni na spotkanie z Arturem Włodarczykiem.

Artur Włodarczyk jest jaworzaninem z urodzenia i z wyboru.
Drogę własnego rozwoju osobistego i zawodowego ma bardzo bogatą. Przez wiele lat był aktywnym sportowcem - osiągnął czarny pas w karate. Jego twórcza aktywność znajduje odzwierciedlenie w wierszach dla dzieci i dorosłych, które oczekują na ukazanie się drukiem.

Od blisko 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym drugiego człowieka. Pracuje z osobami prywatnymi, sportowcami, z biznesem i w biznesie jako edukator akredytowany na poziomie MCB. Jest certyfikowanym wg. standardów EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Coachem, Mentorem, Trenerem.

Owocem zawodowych zainteresowań jest autorstwo jednego z rozdziałów książki pod redakcją Dariusza Niedzielskiego "Niezmierzone przestrzenie coachingu".
Książka ta ukazuje szerokie spektrum możliwości oraz różnorodności działania w obszarze coachingu. Artykuły do niej napisała grupę ludzi, dla których pasją jest coaching. Dzielą się oni w nich swoją wiedzą i doświadczeniem i inspirują Czytelnika do własnych poszukiwań.

Zdjęcie Artura Włodarczyka