Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Katarzyna Lewandowicz - Wpadka


15 maj 2024
W środę 5 czerwca serdecznie zapraszamy na godzinę 17:00 do sali spotkań przy Wypożyczalni na wyjątkowe spotkanie z Katarzyną Lewandowicz.

Spotkanie jest wyjątkowe z kilku powodów.
Po pierwsze - jest związane z debiutem literackim autorki - powieścią „Wpadka”.
Po drugie - jest to debiutanckie spotkanie autorskie, pierwsze, na którym autorka spotka się ze swoimi czytelnikami twarzą w twarz.
A po trzecie - Katarzyna Lewandowicz jest mieszkanką Jawora, którą być może całkiem nieświadomie mijamy na ulicach naszego miasta.
To chyba wystarczająca zachęta, aby przyjść i poznać autorkę oraz wspierać ją w literackich dążeniach.

Katarzyna Lewandowicz jest Jaworzanką z wyboru. Wraz z mężem i dwójką dzieci osiadła na Dolnym Śląsku, choć serce zostawiła w Małopolsce.
Kocha góry, uwielbia czytać, bawić się na koncertach i nie wyobraża sobie dnia bez kubka pysznej kawy lub herbaty. Jej kolejnym nałogiem są komedie romantyczne. Niektóre z nich zna już na pamięć, a i tak za każdym razem ją zaskakują i wzruszają do łez.

Przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w dzieciństwie. Najpierw zapisywała strony w pamiętnikach, których kolekcję ma do tej pory. Później próbowała sił w pisaniu wierszy i opowiadań. Niespełna dekadę temu zaczęła publikować na Wattpadzie pod pseudonimem @katieluks. Obecnie ma tam ukończonych dziesięć historii.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki.

Fragment plakatu spotkania z okładką książki "Wpadka" Katarzyny Lewandowicz