Wszystkich naszych czytelników informujemy, że w piątek 7 maja planowane jest ponowne otwarcie działów biblioteki przy pl.Seniora po zakończeniu inwentaryzacji zbiorów.

Kartka z informacją "Otwarcie biblioteki po inwentaryzacji"

Po zakończeniu prac inwentaryzacyjnych wszystkie działy biblioteki przy pl.Seniora a także filia przy ul.Moniuszki będą pracowały w podanych niżej godzinach:.

poniedziałek   8:00 - 17:00
wtorek   8:00 - 17:00
środa   8:00 - 17:00
czwartek   8:00 - 17:00
piątek   8:00 - 17:00
sobota   8:00 - 15:30

Czytelnicy będą mieli swobodny dostęp do półek i możliwość samodzielnego wyboru zbiorów  z zachowaniem reżimu sanitarnego, czyli obowiązkowe noszenie maseczki, dezynfekcja rąk oraz ograniczenie liczby czytelników jednocześnie przebywających w pomieszczeniu - 1 osoba na 15 m2.
Stanowiska komputerowe w celach rozrywkowych pozostaną niedostępne.

Do tego czasu zachęcamy czytelników do korzystania z usługi "Książka na wynos", która jest dostępna w Filii nr 1 przy ul.Moniuszki od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Zachęcamy również do korzystania z onlinowych czytelni IbukLibra oraz Legimi dostępnych bezpłatnie dla naszych czytelników.