W dniach 6-12 maja zachęcamy naszych czytelników do udziału w kolejnej edycji BookTargu - wydarzenia, które łączy miłośników literatury, oferując im szeroką ofertę kulturalną.

Fragment plakatu wydarzenia

BookTarg to święto wszystkich miłośników czytelnictwa. Już trzeci raz można wziąć udział w wirtualnych spotkaniach z autorami i posłuchać branżowych dyskusji, a przy okazji skorzystać z wyjątkowych promocji książkowych.
Wśród pisarzy, których spotkania z czytelnikami są w planach taragów są m.in. Katarzyna Bonda, Katarzyna Nosowska, Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek, Beata Pawlikowska, Alek Rogoziński, Jacek Galiński, Marta Kisiel, Aneta Jadowska, Łukasz Supergan, Drauzio Varella, Fido Nesti, Piotr Stankiewicz czy Maciej Siembieda.

BookTarg przypada w tym roku w Tygodniu Bibliotek, zatem w części branżowej są zaplanowane wydarzenia poświęcone temu ważnemu segmentowi rynku książki.

Z harmonogramem wydarzeń można się zapoznać na stronie booktarg.pl i www.facebook.com/BookTarg.