Z dniem 28 kwietnia na kolejny okres przedłużyliśmy umowę z PWN na dostęp do wybranych tytułów z platformy Ibuk Libra. Dodatkowo z okazji Tygodnia Bibliotek otrzymaliśmy dla naszych czytelników czasowy dostęp do wybranych nowości wydawniczych.

Fragment plakatu Ibuk Libra

W nowym okresie naszej współpracy ulega zmianie lista dostępnych publikacji. Jest ona co roku aktualizowana zgodnie z analizą potrzeb czytelników i ich sugestii.

Wszystkich czytelników, którzy już pobrali wydawane przez nas PIN-y informujemy, że ich ważność została przedłużona o kolejny rok.
Natomiast czytelników, którzy jeszcze tej platformy nie znają, a chcieliby ją poznać i skorzystać z tej oferty zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi platformy Ibuk Libra i do odwiedzin w bibliotece.

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek IBUK Libra przygotował dla czytelników platformy niespodziankę - dostęp do pełnej treści nowości Wydawnictwa Naukowego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.
Łącznie jest to 71 publikacji.
Książki będą dostępne w okresie 10-30 maja 2022.